Jídelna

Informace pro rodiče o vydání krizových opatření vlády vzhledem ke COVID – 19 od 9. října

Publikováno: 9.10.2020 Autor(ka): Veronika Sikorová

Školní stravování nebude přerušeno.

Odhlášeni ze stravování budou žáci, kteří se distančně vzdělávají.

Zároveň školní jídelna umožní odběr obědů v rámci školního stravování (za dotovanou cenu) i žákům, kteří se povinně vzdělávají distančním způsobem.

Žáci pak mají možnost podle svých aktuálních podmínek oběd odebrat při respektování těchto požadavků:

• Zákonný zástupce distančně vzdělávaného žáka telefonicky informuje vedoucí kuchyně o odběru stravy na tel. 778168209 den předem.
  • Čistý, vysušený a označený (jméno žáka, třída) jídlonosič musí být doručen na předem určené místo do 9:15 daný den.
  • Do budovy školy, jídelny je zákaz vstupuManipulace s jídlonosičem proběhne na určeném místě v suterénu jídelny.
  • Odběr naplněných jídlonosičů bude probíhat v době od 11:00 do 13:30