ZŠ a MŠ Mosty u Jablunkova
Třída I.A
třídní učitel Mgr. Marie Ruszová
1 2 3 4 5
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20
Pondělí Č M A Č NB
Úterý Č1 TV TV M Č2
Středa Č M PRV PRV
Čtvrtek Č Č M HV
Pátek Č Č VV

Třída I.B

třídní učitel Mgr. Lenka Szotkowská
1 2 3 4 5
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20
Pondělí Č Č M A NB
Úterý Č Č M HV
Středa Č1 M VV Č2
Čtvrtek Č Č PRV PRV
Pátek Č M TV TV
Třída II.
třídní učitel Mgr. Vlast Vrzalová
1 2 3 4 5 6
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15
Pondělí M TV Č Č A
Úterý  Č1 Č M PRV Č2
Středa Č M TV VV NB
Čtvrtek  Č M PRV Č
Pátek Č M Č HV
Třída III.
třídní učitel Mgr. Monika Klusová
1 2 3 4 5 6
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15
Pondělí A M M Č Č
Úterý M1 M Č PRV M2
Středa Č Č A HV NB
Čtvrtek Č Č A PRV TV
Pátek Č TV M VV VV
Třída IV.
třídní učitel Mgr. Kamila Szotkowská
1 2 3 4 5 6
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15
Pondělí Č A M VL Č
Úterý M2/INF1 M1/INF2 Č TV HV NB
Středa Č A M TV Č
Čtvrtek Č VL Č M
Pátek A Č M VV VV
Třída V.
třídní učitel Mgr. Jana Skotnicová
1 2 3 4 5 6
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15
Pondělí Č M A Č
Úterý Č Č M1/INF2 M2/INF1 HV NB
Středa Č A M Č TV
Čtvrtek Č A M TV VL VL
Pátek Č M VV Č
Třída VI.A
třídní učitel Mgr. Iveta Janiková
1 2 3 4 5 6 7 8
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30 14,35-15,20
Pondělí D Č M A TV
Úterý M Z Č F OV
Středa Č M Z VKZ A F PČ1/2 PČ1/2
Čtvrtek TV M Č HV D
Pátek A M Č INF VV VV
Třída VI.B
třídní učitel Mgr. Jan Beiger
1 2 3 4 5 6 7 8
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30 14,35-15,20
Pondělí A M Č F TV
Úterý Z M Č D HV F
Středa Č S M VV VV PČ1/2 PČ1/2
Čtvrtek TV M D Č VKZ
Pátek M Z Č A OV INF
Třída VII.A
třídní učitel Mgr. Jana Uherková
1 2 3 4 5 6 7
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30 14,35-15,20
Pondělí M Č F TV A NJ/RJ
Úterý Č M F A D INF
Středa D TV M Č HV PČ1/2 PČ1/2
Čtvrtek Č Z M A NJ/RJ
Pátek Č M Z VV VV
Třída VII.B
třídní učitel Mgr. Janika Bartečková
1 2 3 4 5 6 7 8
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30 14,35-15,20
Pondělí Č M D TV F NJ/RJ
Úterý M Č A F VV VV
Středa Z TV Č M OBĚD INF PČ1/2 PČ1/2
Čtvrtek M Č Z NJ/RJ A
Pátek Č S M D HV
Třída VIII.
třídní učitel Mgr. Veronika Sikorová
1 2 3 4 5 6 7
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30
Pondělí M Z TV CH Č INF1
Úterý A Č F M NJ/RJ INF2
Středa A Č D M Z VV HV
Čtvrtek Č M TV NJ/RJ D OV
Pátek Č A F M CH
Třída IX.
třídní učitel Mgr. Marcela Dudysová
1 2 3 4 5 6 7
7,55-8,40 8,45-9,30 9,50-10,35 10,40-11,25 11,35-12,20 12,30-13,15 13,45-14,30
Pondělí OV CH Č1/M2 Č2/M1 TV D
Úterý M A NJ/RJ Č VKZ
Středa INF1 M Č A F Z INF2
Čtvrtek M F NJ/RJ Č VV VV
Pátek TV M CH Č A D

Kalendář akcí

<<Zář 2019>>
PoÚtStČtSoNe
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Rychlé kontakty

Sekretářka:
Lucie Sikorová
tel.: 558 367 614
lucie.sikorovazavinaczsmostyujablunkova.cz

Sborovna 1. stupně: tel.: 702 560 338

Sborovna 2. stupně: tel.: 724 478 519


Ředitel školy:
Mgr. Ondřej Polakovič
tel.: 558 367 614
ondrej.polakoviczavinaczsmostyujablunkova.cz

Zástupce ředitele:
Mgr. Jana Klusová
tel.: 558 367 614
jana.klusovazavinaczsmostyujablunkova.cz

Účetní,ekonomka:
Lenka Cupková
tel: 558 367 614
lenka.cupkovazavinaczsmostyujablunkova.cz

Školní jídelna:
ved.: Božena Volná
tel.: 778 168 209
bozena.volnazavinaczsmostyujablunkova.cz

Škola na Hrčavě:
ved.: Mgr. Ivana Robenková
tel.: 558 331 024, 723 560 712
ivana.robenkovazavinaczsmostyujablunkova.cz
Pověřenec:

Mgr. Alena Klocová
tel,: +420 601 169 616
poverenec.soj@seznam.cz